IZVANREDNA ORGANIZACIJA RADA VRTIĆA ZA PERIOD OD 17.3.2020.

Dječji vrtić „Sesvete“
Ive Tijardovića 9
10360 Sesvete

OBAVIJEST ZA RODITELJE

Izvanredna organizacija rada vrtića za period od 17.03.2020.

U skladu sa Zaključkom gradonačelnika Grada Zagreba od 13. ožujka 2020.godine obustavlja se redoviti rad dječjih vrtića kojima je osnivač Grad Zagreb od 16. ožujka 2020., sukladno Smjernicama za postupanje, a vezano uz aktualnu situaciju širenja COVID-19 virusa.

Od 17.ožujka do daljnjega zatvaraju se svi područni objekti i radi samo centralni objekt Luka, Ive Tijardovića 9.

Roditelji koji rade i nikako ne mogu organizirati boravak djece kod kuće, mogu od 17.ožujka dovesti dijete u centralni objekt Luka, Ive Tijardovića 9 gdje će biti osigurano dežurstvo.

Program predškole se neće održavati od 16.03.2020. -27.03.2020.

Molim da pratite dnevne vijesti i informacije, a o svim promjenama i daljnjoj organizaciji rada biti ćete obaviješteni putem mrežnih stranica vrtića i na ulazu u objekt.

Ravnateljica: Nada Mladiček, dipl.def.