Odgojne skupine

1. Matični objekt Luka, Ive Tijardovića 9 – 8 odgojnih skupina:

MASLAČAK, odgojitelji: Bejda Rogar i Vesna Šprem

starija jaslička, djeca 2 – 3 godine

ZVONČIĆ, odgojitelji: Marica Kovač, Martina Večković i Jelena Čičak

srednja vrtićka, djeca 4 – 5 godina

TRATINČICE, odgojitelji: Danijela Gajski i Andrea Knežević

mlađa vrtićka, djeca 3 – 4 godine

JAGLAC, odgojitelji: Sonja Kereš i Valentina Kiseljak 

srednja vrtićka, djeca 4 – 5 godina

VISIBABA, odgojitelji: Kovinka Jertec i Dubravka Šačić

starija vrtićka, djeca 5– 6 godina

IVANČICE, odgojitelji: Danica Kelčec i Vlatka Birtić

starija vrtićka, djeca 5 – 6 godina

SUNCOKRET, odgojitelji: Gordana Pavić i Ivana Kolundžić

mlađa jaslička, djeca 1 – 2 godine

LJUBIČICA, odgojitelji: Sanja Horvatić i Mateja Jelovečki

mlađa vrtićka, djeca 3 – 4 godine 

  

2. Područni vrtić Novo Brestje, Potočnica 6 – 12 odgojnih skupina:

 

ZEČIĆI, odgojitelji: Zvjezdana Matković i Marija Grgić

starija vrtićka, djeca 5 – 6 godina

KRIJESNICE, odgojitelji: Đurđa Jambrešić i Ines Juran

starija jaslička, djeca 2 – 3 godine

BUBAMARE, odgojitelji: Višnja Bertović Kroflin i Andreja Miljak

mješovita vrtićka, djeca 4– 6 godina

PČELICE, odgojitelji: Marijana Prelog i Biserka Jelić

starija vrtićka, djeca 5 – 6 godina

ŽABICE, odgojitelji: Marcela Lež i Vlatka Čukelj

starija vrtićka, djeca 5 – 6 godina

MACE, odgojitelji: Martina Hlišć i Mirela Schubert

srednja vrtićka, djeca 4 – 5 godina

PUŽIĆI, odgojitelji: Tanja Novak i Martina Mikuljan

mlađa vrtićka, djeca 3 – 4 godine

LEPTIRIĆI, odgojitelji: Leona Nekret Katić i Iva Vuletić

mješovita vrtićka, djeca 3 – 6 godina

VRAPČIĆ, odgojitelji: Ivana Reštegorac i Marijana Prša

mlađa vrtićka, djeca 3 – 4 godine

CVRČAK, odgojitelji: Snježana Petej i Gita Bagarić

mlađa vrtićka, djeca 3 – 4 godine

MEDVJEDIĆI, odgojitelji: Mirjana Vrban i Valentina Škrapec

srednja vrtićka, djeca 4 - 5 godina

RIBICE, odgojitelji: Blaženka Crnadak i Katarina Rimac

srednja vrtićka, djeca 4 – 5 godina

  

3. Područni vrtić Brestovečka 10 – 2 odgojne skupine:

 

 

PATKICE, odgojitelji: Nada Bilić i Zvjezdana Valenta

starija jaslička, djeca 2– 3 godine

JEŽIĆI, odgojitelji: Marija Cikojević Klasić i Višnja Frajsberger

mlađa jaslička, djeca 1 – 2 godine

  

4. Područni vrtić Jerolima Miše 24 – 2 odgojne skupine:

 

 

DUPINI, odgojitelji: Ksenija Pašić i Jadranka Subašić

starija jaslička, djeca 2 – 3 godine

LASTAVICE, odgojitelji: Natalija Malić i Marija Srakec

mlađa jaslička, djeca 1 – 2 godine

  

5. Područni vrtić Prekvršje, Prigorska 59 – 3 odgojne skupine:

 

SUNCE, odgojitelji: Ana Baričević i Snježana Škrlec

mješovita jaslička, djeca 1- 3 godine

ZVJEZDICE, odgojitelji: Zdenka Posavec i Gabrijela Kadojić Balaško

mlađa vrtićka, djeca 3 – 4 godine

OBLAČIĆ, odgojitelji: Nada Bertović i Marijana Hasnek

starija vrtićka, djeca 5 – 6 godina


6. Područni vrtić Vugrovec, A. Šenoe 26a - 3 odgojne skupine:


AUTIĆI, odgojitelji: Ana Žurić i Sandra Rosić

starija jaslička, djeca 2 -3 godine


AVIONČIĆI, odgojitelji: Maja Mušlek i Snježana Butina

mlađa vrtićka, djeca 3 - 4 godine

VLAKIĆI, odgojitelji: Davorka Obad i Anica Stipić

starija vrtićka, djeca 5 - 6 godina
 

 


Ispiši stranicu